O nás

Naša spoločnosť prešla od svojho vzniku v roku 1992 postupným vývojom v rôznych odvetvových činnostiach. V roku 2003 sa zameranie firmy vyprofilovalo do súčasnej podoby. Naše produktové portfólio tvoria predovšetkým produkty pre hotelové, reštauračné a gastro zariadenia, školy, priemyselné podniky, čerpacie stanice a ostatné prevádzky.

 

V našej ponuke nájdete:

 

·       profesionálnu papierovú hygienu, zásobníky a dávkovače značky TORK

·       hygienické, čistiace a upratovacie potreby

·       priemyselnú čistiacu chémiu

·       obalové materiály

·       hotelový a reštauračný inventár

·       hotelové a gastro doplnky

·       hotelovú kozmetiku

 

·       pokladničné pásky a iný spotrebný materiál

 

 

V oblasti hygieny spolupracujeme so spoločnosťou Essity a sme jedným z výhradných zástupcov pre jej značku TORK na Slovensku. Essity  je globálnym výrobcom a dodávateľom produktov osobnej hygieny, hygienického papiera a výrobkov z dreva vo viac než 100 krajinách sveta.

 

V oblasti gastronomického vybavenia máme zastúpenie pre spoločnosť MB Sving s.r.o. Praha, ktorá je najvýznamnejší český distribútor gastronomického vybavenia. Spolupracujeme s renomovanými značkami ako sú napríklad SVING, CONTACTO, SCHOTT ZWIESEL, APS, CAMBRO, FRILICH, PADERNO, WMF, TAFELSTERN, G.BENEDIKT 1882, ROSENTHAL. 

 

Spoločnosť GASTROBAL má sídlo v obci Gerlachov vo Vysokých Tatrách. Naše skladové priestory majú rozlohu 1400 m2, distribúciu tovaru, montáž a servis zabezpečujeme po celom území Slovenska. V súčasnej dobe pripravujeme ďalšie rozšírenie našich predajných, skladových, kancelárskych a parkovacích priestorov o ďalších 2000 m2.

 

Potreby našich zákazníkov sú prvoradé a preto naša spoločnosť kladie dôraz na individuálny prístup ku každému zákazníkovi.

 

Kompletnú ponuku našich produktov nájdete na webových stránkach :

www.gastrobal.sk

www.tork-gastrobal.sk

 


 

 

Copyright©2018 - Gastrobal | Všetky práva vyhradené.
Tvorba webstránok: Reklamná agentúra DANMO